• Pet Taksi ve Pet Kargo Fiyatları

  Şehirlerarası evcil hayvan taşıma sektöründe uzun yıllardır yer almanın getirdiği tecrübe ile alanında uzmanlaşan personelimiz ve minik dostlarımızın konforu düşünülerek tasarlanan araçlarımız ile dostlarımızı güvenle taşıyoruz.

  Pet taksi fiyatları kapsamında üzerinde durulması gereken temel noktaları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Pet taksi ve pet kargo fiyatları dahilinde belirlediğimiz fiyat politikası mevsim koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fiyatların değişkenlik göstermesindeki temel nokta; pet taksi hizmetinin kapsamının mevsim koşulları ile ilişkili olarak değişmesidir. 
  • Teslim alma ve teslim etme lokasyonlarımıza bağlı olarak da pet kargo fiyatları kapsamında belirlediğimiz aralık değişkenlik göstermektedir. Güzergahlarımızı bu sayfa içerisinde bulabilir, ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil olmakla birlikte, KDV oranı yasal prosedürler kapsamında % 18 olarak belirlenmiştir.
  • Ödeme açısından bakıldığında; rezervasyon için % 50 kapora alınmakta ve kredi kartına çeşitli taksi seçenekleri sunulmaktadır.
  • Express pet taksi fiyatları, Vip pet taksi fiyatları ile farklılık göstermektedir.
  • Yalnızca yurt içi kapsamında değil, yurt dışı bazlı olarak da pet transfer ve pet taksi hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek çalışma sistemimiz  ve hizmet kalitemiz ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 • Pet Takside Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Hiç şüphesiz evcil dostlarımız oldukça hassas bir yapıya sahiptir ve bizler için önemsiz gözüken birkaç ufak nokta onların yaşantısına kritik bir öneme sahip olabilir. Bu bağlamda, pet taksi hizmeti öncesinde dikkat edilmesi gereken temel noktaları, sizlere yolculuk süreci ile ilgili pratik bir rehber olması ve evcil dostlarımızın taşıma sürecini inşa ettiğimiz mutluluk ve konfor kavramlarını detaylandırmak adına derledik.

   

  Yolculuk Öncesi Beslenme

   

  Özellikle köpek dostlarımızın pet taksi öncesindeki beslenme süreci, yolculuğun onun adına stressiz geçmesi açısından hayli önemlidir. Yolculuktan önceki 24 saatlik periyotta köpeğinize herhangi bir şekilde kemik içeren besin vermemeniz, mide bulantısı ya da kusmaya bağlı stresin önüne geçer. Burada elbette köpeğinizin davranışlarını tüm yönleriyle biliyor olmanız da önemli bir etkendir. Araç ile yapılan yolculuklarda bazı dostlarımızın kusma gibi çok ciddi bir problemi olabilir. Yolculuk edecek dostunuzun bu tarz bir problemi var ise, yolculuktan önce veteriner hekime başvurarak ilaç tavsiyesi almanız, şüphesiz yolculuk kalitesine olumlu yönde katkı sağlayacaktır.

   

  Yolculuk Öncesi ve Esnasında Stresin Azaltılması

   

  Pet kargo hizmetinde karşılaşılan en önemli problemlerin başında dostlarımızın yaşadığı stres gelir. Bu stresin azaltılması noktasında etken faktörlerden biri; bir önceki paragrafta belirtilen yolculuk öncesi beslenmedir. Stresin azaltılması kapsamında etkisi kanıtlanan etkinliklerin başında ise; fiziksel aktivite ve yolculuk öncesinde ve sırasında temiz hava gelir.

   

  Yolculuk öncesinde minik dostlarımızın fiziksel aktivite ile yorulması, araç içerisinde geçirecekleri ilk saatleri dinlenerek geçirmelerine böylelikle adaptasyon probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Araçla seyahat etmenin getirdiği stresin ortadan kalkmasına yardımcı olan bir diğer faktör ise; dostunuzun sevdiği bir oyuncağı, örtüsü ya da battaniyesinin yolculuk esnasında ona verilmesidir.

   

  Sektörde uzun yıllardır hizmet vermenin getirdiği tecrübe ile gözlemlediğimiz bu durum, dostlarımızın kendini güvende hissetmesi esasına dayanmakla birlikte, seyahat esnasında vakit geçirmelerini de sağlamaktadır.

   

  Pet taksi süreci esnasında ekibimiz tarafından belirlenen aralıklarla verdiğimiz molalarda tüm dostlarımızın açık hava almasını sağlıyor, gerekli görülen durumlarda araç ve kafes temizliğini de mola esnasında yaparak, iki temel hizmet standartımız olan mutluluk ve konfor kavramlarının altını doldurmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de minik dostunuzu alanında uzman ve güvenilir ekibimize emanet etmek istiyorsanız, bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçin ve pet taksi fiyatları başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm detayları öğrenin !

   

 • İSTANBUL - İZMİR / İZMİR - İSTANBUL

   

  Teslim Alış : İstanbul Ataşehir / Teslim Ediş : İzmir Merkez

  İSTANBUL - BODRUM / BODRUM - İSTANBUL

   

  Teslim Alış : İstanbul Ataşehir / Teslim Ediş : Bodrum Merkez

  İSTANBUL - ANKARA / ANKARA - İSTANBUL

   

  Teslim Alış : İstanbul Ataşehir / Teslim Ediş : Ankara Merkez

  İSTANBUL - ANTALYA / ANTALYA - İSTANBUL

   

  Teslim Alış : İstanbul Ataşehir / Teslim Ediş : Antalya Merkez

  İSTANBUL - ADANA / ADANA - İSTANBUL

   

  Teslim Alış : İstanbul Ataşehir / Teslim Ediş : Bodrum Merkez

  İSTANBUL - BURSA / BURSA -İSTANBUL

   

  Teslim Alış : İstanbul Ataşehir / Teslim Ediş : Bursa Otogar

 • Hesap Bilgilerimiz

   

  Ödemelerimizi aşağıdaki hesap numalarımıza yapabilirsiniz!

   

  Ünvan : Pita Pet Taşımacılık Tic. Ltd. Şti

  Banka : Deniz Bank

   

  SWIFT: DENITRIS

  IBAN (): TR13 0013 4000 0142 9408 9000 01

  IBAN ($): TR45 0013 4000 0142 9408 9000 07

  IBAN (): TR18 0013 4000 0142 9408 9000 08

  IBAN (£): TR88 0013 4000 0142 9408 9000 09

   

  Mersis No : 0730040424200001

  İTO : 85070-5

  Kozyatağı Vergi Dairesi: 7300404242

All Posts
×
×
Pita Pet Taşımacılık Ltd. Şti. 
Tüm hakları saklıdır.