• Hakkımızda

  Pita Pet Taşımacılık Hakkında

  Pita Pet Nakil Logo 0

  Misyon

  Güvenli Taşıma

  Pita Pet Taşımacılık Ltd. Şti. Değerli dostlarınızı daima güvenle taşımayı hedefleyerek çalışmalarını planlamış ve devam ettirmektedir.

   

  Sektörde en temel hedeflerimizin başında sağlıksız koşullarda yapılan transfer ve ulaşım hizmetlerinin konforunu ve kalitesini yükseltmek, yolcuların sağlıklı koşullarda taşınmasına destek vermektir. Bu bağlamda ulaşım koşullarını en üst seviyeye çıkardığımıza inanmakta ve bu koşulların sağlanabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti sarf etmekteyiz. Fiyatlarımızı Siz takipçilerimiz adına daha ulaşılabilir ücretlerle güncellemiş bulunmaktayız.

   

  Ayrıca Pita Pet olarak yuva bulacak olan dostlarımıza ayrıca destek vermek ister, can dostlarımızın kötü taşıma koşullarından kurtulması için fiyat politikamızda bir ayrıcalık da tanıyor olacağımızı önemle belirtmek isteriz. Detaylara 'Fiyatlar' bölümünden erişebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla.

   

  Pita Pet Nakil Logo 0

  Vizyon

  Lojistik Alanda Pazar Lideri

  Hedefimiz taşımacılık alanında pazar lideri olmaktır. Çalışmalarımızın pazarda benzer işler yapan şirketlere ilham vermesini hedefliyoruz.

 • Kurucu

  Dostlara hayatını adamış güzel insanlar...

  Pita Pet Taksi Kurucusu Hakan Akdağ

  Hakan Akdağ

  Kurucu

  Hakan'ın hayatında hayvanlar her zaman sevgiyle yer buldu. Hakan için bu sevgi ve konfor alanını devam ettirmenin en güzel yolu, hayvanlar ile birlikte zaman geçirebileceği bir hayat inşa etmekti.

   

  Artık daha fazla vakit geçiriyorlar :)

All Posts
×
×
Pita Pet Taşımacılık Ltd. Şti. 
Tüm hakları saklıdır.